Pravidlá

Je potrebné si prečítať pravidlá skôr, ako sa zaregistrujete

1. Aj keď vymýšľame fiktívne postavy, snažíme sa ich príblížit čo najviac k ľuďom. Nie sú najkrásnější alebo najmúdrejší. Ľudia nie sú dokonalí a dokonalost je nudná. Pridajte preto k vašej postave nejakú nedokonalosť a zlé vlastnosti. 

2. Môžete byť iba na jednom mieste (Miestnosti). Nie je možné sa teleportovať behom okamžiku!

3. Vaša postava nejste vy. Pokiaľ máte práve zlú náladu, nemusí ju mať aj vaša postava. Pokiaľ nemáte radi určitého hráča, nemusí hned vaše postava nesnášat tu jeho. To platí i v opačnom prípade. Keď vašu postavu nemá rada druhá strana, tak v tom nehľadajte nič osobného. Ide  o vašu postavu a nie o vás ako hráča. Všetny postavy sa nemôžu priateliť, hra by bola inak velmi jednotvárna.

4. Nikdy nesmiete ovplyňovať postavu druhého hráča. Nie je  tiež vhodné napísať príspevok napr. o tom, že postava dá niekomu facku a odíde. Nechajte čas druhej strane na reakciu. Pokiaľ postava vojde do miestnosti, a sú tam postavy iné, reaguje na ich posledný príspevok každej z nich.

5. Zabíjanie a "znetvorenie" druhých postáv je prísne zakázané! - Zabíjanie a "znetvorenie" je jediné možné po dohodnutí s hráčom postavy a administráciou. Jediný, kto môže bez ospravedlnenia zabiť postavu je administrácia!

6. V miestnostiach bude na vás dohliadať administrácia ako VB, jediný, kto môže ovplyvniť príbeh bez postihov je VB! Musíte ju poslúchnuť, nedá sa jej odvrávať, čo povie, to sa stane!

7. Aj, keď sa snažíme vychádzať s každým je nutné akceptovať už prijaté FC a charaktery. Vždy to môžete s nami prekonzultovať! Môžete sa inšpirovať už vytvorenými FC, ale nesmiete ich kopírovať!

8. Ovplyvňovať postavy v nástenkách bez vedomia hráča môžete iba so statusom NPC!


 • Mustr písania príspevkov je jednotný a jednoduchý,  neakceptujeme jiný.
 • Myšlienky- čo sa postave honí hlavou, píšeme mezi lomítka - //
  Napr.: /Spôsob jeho rozprávania sa mi nepáči, ale radšej pomlčím./
 • Pohyb -  čo postava práve robí, píšeme v 3.osobe prít.času mezi hviezdičky - **
  Napr.: *Hľadí vom z okna a v rukde drží hrnček čaju.*
 • Reč- čo postava hovorí nijak neoznačujeme.

Príklad správne napísaného príspevku:

*Vchádza do domu a kľúče hádže na skleneý stolček v chodbe. Keď kľúče narazia na sklo prikrčí sa a zasyčí.* /To mi zase mama nedaruje./ *Pomyslí si a vstúpi do chodby.* Mami, som doma! *Zakričí do prázdneho domu a rýchlo behá do svojej izby.*

 • Hráči sú povinný písať príchodové a odchodové príspevky!
 • Nikdo z hráčou sa nesmie prihlásit pod  nickem VB alebo nickem niekoho iného!
  Sledujeme váš pohyb na stránkách a tento priestupok bez milosti banujeme. 

  

© 2016 Rpg-animágovia / Pri tvorbe tohoto webu nebol zabitý ani jeden admin
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!